در دهمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با شعار «رشد تولید با رویکرد تقویت زنجیره تأمین» که در تاریخ 12 اسفندماه 1402 در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، شرکت دوده صنعتی پارس موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت دوده صنعتی پارس، دهمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با شعار “رشد تولید با رویکرد تقویت زنجیره تأمین” و به میزبانی شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) با هدف ارتقاء دانش تخصصی و فناوری‌های نوین در بین مجتمع‌های تولیدی و پتروشیمی، صنایع پایین‌دستی، شرکت‌های دانش‌بنیان، سازندگان و تأمین‌‌کنندگان صنعت پتروشیمی و نیز برای استقرار سیستم‌های نوین مدیریت و همچنین شناسایی و معرفی شرکت‌های برتر برگزار گردید.

در این مراسم که در تاریخ 12 اسفندماه 1402 در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، شرکت دوده صنعتی پارس در اولین دوره حضور خود  موفق به کسب لوح تقدیرنامه 3 ستاره گردید.

شرکت دوده صنعتی پارس با حضور در فرآیند جایزه تعالی صنعت پتروشیمی، طی سه روز متوالی در دیماه 1402، بر اساس معیارهای EFQM 2020 توسط ارزیابان شرکت ملی صنایع پتروشیمی مورد ارزیابی قرار گرفت و حائز دریافت این رتبه شد. بدیهی است شرکت دوده صنعتی پارس با تلاش های مستمر کلیه کارکنان و طبق نقشه راه تعالی به این موفقیت دستیابی پیدا کرده است.

کاربرد مدل تعالی سازمانی، شناسایی نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود در سازمان‌ می‌باشد تا علاوه بر حفظ و ارتقای نقاط قوت سازمان، برای تقویت و استقرار پروژه های بهبود اقدام به عمل آید.

گفتنی است همچنین در بخش برترین‌ها، در میان 267 تیم تعالی مجموعه نفت و پتروشیمی، تیم تعالی شرکت دوده صنعتی پارس به عنوان تیم تعالی برتر انتخاب گردید.

دهمین جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با حضور سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عارف نوروزی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا)، بابک افقهی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو)، مرتضی شاهمیرزایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، عبدالحسین بیات رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت، عبدالعلی علی‌عسکری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و جمعی از معاونین وزیر نفت و مدیران ارشد شرکت‌های صنعت پتروشیمی برگزار و از برگزیدگان این دوره از جشنواره قدردانی شد.

لینک کوتاه: تقدیرنامه سه ستاره تعالی شرکت دوده صنعتی پارس