چهارمین نمایشگاه بین المللی زنجیره ارزش صنایع لاستیک ۲۸ بهمن ماه با حضور صادقی نیارکی معاون امور صنایع و عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزرات صنعت ، معدن و تجارت و مدیران عامل شرکت های تایرسازی و سایر شرکت ها افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ، نمایشگاه بین‌المللی زنجیره‌ی ارزش صنایع لاستیک به‌عنوان بزرگ‌ترین رخداد صنعتی ایران در حوزه لاستیک با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و سمت و سوی فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند. این نمایشگاه می‌تواند بستری مناسب برای ارتباط و هم‌اندیشی محققین و نخبگان دانشگاهی با پیش‌کسوتان صنعت تایر و شرکت‌ها‌ی دانش‌بنیان به‌منظور تبادل اطلاعات فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین این صنعت فراهم آورد..

این رویداد برای چهارمین سال متوالی و پس از استقبال گسترده فعالین حوزه تولید لوازم مصرفی صنایع لجستیک از سومین نمایشگاه صنایع لاستیک برگزار می شود.

در این نمایشگاه شرکت های مختلف تایر سازی  قطعات خودرو ضمن حضور در غرفه دوده صنعتی نسبت به همکاری با این شرکت اعلام آمادگی کرده و کارشناسان  دوده صنعتی نسبت به گزارش فعالیت های شرکت در امر تهیه دوده پرداختند.